Logo

Let It Roll Hospitality 2012

Let It Roll Hospitality 2012

Jak jsme již avizovali, Let It Roll 2012 nabídne hned 3 party najednou: Na novém místě konání - v Křižíkovo pavilonech - si užijete Hospitality, Take Control a Dubstep Alliance.
Hospitality
Zástupci nejoblíbenějšího drum & bassového vydavatelství se po dvou sezónách opět sejdou na Let It Rollu. Na pódiu se předvede High Contrast, jehož nové album je na spadnutí i legenda legend, majitel Hospitalu - Tony Colman aka London Elektricity. Zahraje i miláček Netsky a nejčerstvější přírůstky - Fred V & Grafix. Jako speciální host vystoupí nestárnoucí DJský mistr Andy C. 
Take Control
Druhý pavilon poslouží jako útočiště pro milovníky deepových, tvrdších a neuro poloh. Black Sun Empire, D-Bridge, Vicious Circle i Raiden se na prknech Take Controlu už v minulosti ukázali - tentokrát je nabízíme dohromady, aby vás postupně provedli celým spektrem nemainstremového drum & bassu. 
Dubstep Alliance
Stejně jako loni v létě si na Let It Rollu užijeme plnohodnotnou dubstepovou stage. Soundsystém prověří 16bit, nejnovější posila vydavatelství MTA, které patří Chase & Status a na němž se svým albem debutovali Nero. Milovníky hloubavějšího dubstepu určitě potěší druhý headliner, Kryptic Minds. 
Suma sumárum
Tři pavilony - tři stage - tři samostatné party a přitom na jednom místě a ve stejnou dobu. To vše (momentálně) jen za 500 Kč + poplatek. K dispozici jsou i VIP lístky za 700 Kč + poplatek, s nimiž máte možnost využít VIP zónu s vlastní šatnou, barem, dostatkem míst k sezení a dalšími vychytávkami.


Take Control

X.morph

Dubstep Alliance


© 2009 sety.cz | DanP & pr0ch0r & halama | Loadtime: | 0,160732s