Logo

Drum Affection - 5. narozeniny SETY.cz

Drum Affection - 5. narozeniny SETY.cz

Nevíme jak Vám, ale nám se zdá, že medvídek a zajíček se narodili teprve včera. Pravdou je, že naše zvířátka rychle rostou a letos již budou slavit páté narozeniny. Nechtěli jsme si nechat ujít tuto událost a rozhodli jsme se, že jim připravíme oslavu takovou, jaká má být.

Proto jsme se přestěhovali do většího místa se dvěma stagemi a terasou, kde si návštěvníci mohou odpočinout s překrásným výhledem na Vltavu, Karlův most a na Hrad. Nezbývá snad již nic jiného, než Vás pozvat na oslavu pátého výročí hudebního serveru SETY.CZ, které proběhne 23. března v klubu Lávka. Jako obvykle jsme pro toto “zvláštní vydání” naší Drum Affection pozvali dva zahraniční hosty, kteří určitě potěší návštěvníky tohoto večera, jak se již potvrdlo na předchozích party DA. Prvním z nich je DJ a producent, který se naposledy ukázal v Praze téměř před čtyřmi lety. Bylo to někdy v září 2008 a úspěch tehdejšího večera byl takový, že se začínající party s názvem Drum Affection neodmyslitelně zařadila do pravidelných klubových nocí v Praze a našla si řadu návštěvníků. Druhým zahraničním hostem večera je DJ a producent známý svými tracky jako 'Kill Bill' nebo 'Cold Rock a Party' feat. MC Tali, který před rokem slušně rozehrál kotel na naší party Affected.

Ladies and Gentlemen, turn down the lights... BENNY PAGE and DOPE AMMO are back!

První vstupenky za zvýhodněnou cenu můžete koupit za 120 Kč vč. popl. v síti Tickestream. © 2009 sety.cz | DanP & pr0ch0r & halama | Loadtime: | 0s