Logo

Imagination Festival DJ contest 2014

Imagination Festival si pro vás připravil dj contest, který se uskuteční na serveru Sety.cz a jeho vítěz dostane šanci ukázat se na obrovské Devastator stagi výstaviště v Letňanech. V minulých letech dostali šanci ukázat se představitelé drum & bassu, techna i hardcoru, tentokrát se zaměříme na další styl, který ještě nedostal šanci – Hardstyle.

Váš úkol bude namíchat mix, který udělá skvělé intro festivalu a připraví návštěvníky na skvěle prožitou noc. Váš set by měl být co nejbarevnější a nejzajímavější. Nezakazujeme vám skákat mezi různými žánry harder styles, ale set by měl mít určitě hlavu a patu. Ideální představa je začít mainstreamovějším hardstylem a končit raw hardstylem v rozmezí 140 a 155 bpm. Produkce, kterou budete hrát, by neměla být starší než je rok 2008, přesto doporučujeme připravit si set hlavně z aktuálních skladeb. Vítěz zahraje v čase 20:00 – 21:00 před prvním zahraničním headlinerem.

Abychom předešli zbytečným otázkám a setům, které nesplňují pravidla, jelikož si některý z dj’s spletl temný drum & bass, electro house nebo hardcore s hardstylem, přikládáme jasné vysvětlení co je to hardstyle a kdo jsou jeho nejznámější producenti: http://cs.wikipedia.org/wiki/Hardstyle

[EN]

Imagination Festival prepared for you hardstyle dj contest in cooperation with Sety.cz. Winner will be available to show his skills on huge stage of Devastatore stage in Prague’s Expo.

Your quest is to prepare hardstyle mix which will make great introduction on the first hour of the festival and prepare visitors for amazing night. Your set should be colorfull and we don’t forbid you to skip between other genres of harderstyles, but it should be reasonable. Our idea is simple – make hardstyle set which will start with mainstream hardstyle and graduate to raw hardstyle, somewhere between 140 and 155 bpm. Production which you play should be new and actual. Winner will play in one hour set between 8 and 9 PM before first headliner.

Pravidla pro DJs - zobrazit

Pravidla hlasování

  • Každý může hlasovat maximálně 3x proto si svoje hlasy dobře promyslete
  • Ke každému setu můžete dát pouze 1 hlas
  • Pokud budou zjištěny podvodné hlasy (proxy servery apod.) hlasy budou bez milosti vymazány a když to bude moc tak bude set vyřazen z kontestu
  • Konec hlasování je 10.11. 2014
  • Výherce určí počet hlasů a rozhodnutí odPorné poroty.

[EN]

Voting rules

  • Everyone can vote 3 times
  • You can give 1 vote to 1 set
  • If we will find out any collusive votes (proxy servers etc.) your set will be deleted
  • End of voting is set to 10.11.2014
  • Winner will be chosen by festival organizers, who can but don’t have to look on the number of votes at each set

Style D - Imagination Festival Contest Contest Mix

25 hlasů

Dark Wizard - Imagination Festival Contest Contest Mix

28 hlasů

Darkwatcher - Imagination Festival Contest Contest Mix

34 hlasů

MadTunez - Imagination Festival Contest Contest Mix

112 hlasů

George Crusher - Imagination Festival Contest Contest Mix

119 hlasů

Dieth! - Imagination Festival Contest Contest Mix

26 hlasů

HappyDJ - Imagination Festival Contest Contest Mix

38 hlasů

Qaty - Imagination Festival Contest Contest Mix

229 hlasů

Dee & Wodkaz - Imagination Festival Contest Contest Mix

9 hlasů

Maicuss - Imagination Festival Contest Contest Mix

212 hlasů


© 2009 sety.cz | DanP & pr0ch0r & halama | Loadtime: | 0,194551s