Logo

Andrea Fiorino - Mastermix #306

Hodnocení: Dobrý (6)
styl:Disco House Upravit styly
velikost:57,3MB přidáno:6.5.2013 komentářů:1
staženo za týden:0x staženo celkem:102x poslechnuto:2380x
formát:mp3

Hudební soubor, na který odkazují SETY.cz, není uložen na tomto serveru, proto nezodpovídáme za jeho kvalitu ani za případné porušení autorských práv - tuto zodpovědnost nese server music.fiorino.dj na který odkazujeme.

stáhnout set přehrát set M3U přehrát SETYplayerem

A 60 minutes long mix show presented by one of the most renowned Czech house music DJs and broadcast by more than 30 radio stations. For the details check WWW.FIORINO.DJ

Komentáře

Další komentáře »

Fiorino předskokanem number one srbské house DJane

Upraveno: -
Už v pátek 17. května Andrea Fiorino vystoupí v brněnském klubu Perpetuum po boku srbské house DJane číslo 1, Miss Kay Dee.

DJane Miss Kay Dee, vlastním jménem Dusana Skrbic, se narodila v roce 1985 v srbském městě Novi Sad. Již v raném věku její život významně ovlivnila hudba. Od svých 7 let se věnovala hře na klavír, od 10 let tanci, později přidala ještě zpěv.

V roce 2005 se rozhodla pro DJing, nakoupila prvních pár desek a začala vystupovat na parties nejen v rodném Srbsku, ale také v blízkém zahraničí - v Maďarsku, Chorvatsku, Černé Hoře nebo Makedonii. O rok později se pak stává rezidentním DJem domácího rádia AS FM, lídra srbského éteru, co se elektronické taneční hudby týče.

Na počátku roku 2008 Miss Kay Dee odjíždí do USA, kde se nechává inspirovat tamními producenty house music a jejich specifickým zvukem. Po návratu ji pak kombinace celoživotní vášně pro (nejen) taneční hudbu a nově nabytých zkušeností definitivně katapultuje mezi evropskou elitu house music. Miss Kay Dee vystupuje na několika velkých hudebních festivalech po boku například Juniora Jacka nebo Syke 'N' Sugarstarr a absolvuje také vystoupení ve Varšavě a Dubaji.

V roce 2012 vydává svůj debutový singl "Do It Right" na labelu Tasty Recordings, který celých 6 týdnů figuruje v žebříčcích 100 nejprodávanějších skladeb na obou největších světových internetových obchodech s elektronickou taneční hudbou - Beatport a Traxsource.

Letos Miss Kay Dee pokračuje ve skvěle nastartované kariéře, připravuje svůj zbrusu nový singl "Best Of My Love", její rádiový pořad "House Of Grooves" je možné naladit například v Londýně, Paříži, Buenos Aires nebo na Kypru či v Thajsku a v neposlední řadě míří v rámci svojí české "mini tour" do Brna!

Tak nezapomeňte, už v pátek 17. května se na vás v brněnském klubu Perpetuum za mixážním pultem těší #1 srbská DJane Miss Kay Dee, Andrea Fiorino a jeho parťák Arco… ;o)
  • Lze přiřadit maximálně 3 styly

© 2009 sety.cz | DanP & pr0ch0r & halama | Loadtime: | 0,137641s