Logo

Andrea Fiorino + eL Jay (voice + sax) - Mastermix #127 (live @ Mastermix Live!, Piano Cafee, Holešov)

Hodnocení: Kotééél (16)
styl:House Upravit styly
velikost:56,5MB přidáno:30.11.2009 komentářů:3
staženo za týden:0x staženo celkem:216x poslechnuto:2383x
formát:mp3

Hudební soubor, na který odkazují SETY.cz, není uložen na tomto serveru, proto nezodpovídáme za jeho kvalitu ani za případné porušení autorských práv - tuto zodpovědnost nese server download.fiorino.dj na který odkazujeme.

stáhnout set přehrát set M3U přehrát SETYplayerem

JedSet - Rockin' With Attitude (Mike MD Vs Miq Puentes RAWkin' Mix) (SoulHeat)
Freemasons Vs Ultra Nate - Automatic Watchin' (Andrea F. Semi-Automatic Booty) (-)
Suzanne Vega - Tom's Dinner (Bingo Players Bootleg) (-)
Michael Mind - Love's Gonna Get You (Kontor)
Joey Negro - Can't Get High Without U (David Penn Mix) (Z Records)
Knights Of The Round Tables feat. Glynn Carelesse & Jessie Mathews - Rumours (Soul Avengerz Club SODA Instramental Mix) (SODA)
Sharon Pass & Greg Gibbs - Call My Name (Richard Earnshaw Instrumental Mix) (Peppermint Jam)
Shane D - Return Of The Jack (SoulHeat)
The Face Vs Mark Brown & Adam Shaw - Needin' U (Version 2) (CR2)
Jason Herd feat. Roland Clark - I Feel Good (CR2)
Kiko Navarro & DJ Fudge - Maximal (Peppermint Jam)

VÍCE INFORMACÍ NA WWW.FIORINO.DJ

Komentáře

Další komentáře »

Mastermix Live! cestuje do Clubu 007

Upraveno: -
Po velmi úspěšné letošní premiéře ve svém domovském klubu party Mastermix Live! poprvé v tomto roce vyráží mimo své rodné město. Ale ne daleko. :o) Už v pátek, 16. dubna, se totiž základní sestava ve složení DJ Andrea Fiorino & eL Jay (voice + sax) přesune o 20 kilometrů na severozápad, aby tam v Clubu 007 v Hradčanech u Tišnova předvedla, co už dobře znají posluchači 17 rádií vysílajících pořad Andrea Fiorino Mastermix. Jako obvykle se tak můžete těšit na společný několikahodinový set této dvojice, který bude pečlivě zaznamenán a sestřih toho nejlepšího bude poté odvysílán právě jako jeden z dílů pořadu Andrea Fiorino Mastermix. Předskokanem oběma vzácným hostům bude residentní DJ Clubu 007, Randy. Vybraní návštěvníci party obdrží malou pozornost v podobě promo CD pořadu Andrea Fiorino Mastermix, všichni pak mohou radovat z tequily za lidových 25 Kč. :o) Přijďte si zakřičet do rádia už v pátek 16. dubna do Clubu 007 v Hradčanech u Tišnova!

Upraveno: -
mazeeeeeeeeec

Upraveno: -
Na vystoupení hned dvou hudebníků se můžete těšit na příští Mastermix Live! party, která se uskuteční už v pátek 4. prosince v klubu 7. nebe v Brně. Díky neutuchající snaze hlavního protagonisty party, Fiorina, o neustálou progresi konceptu Mastermix Live! došlo v minulých dnech (po velmi vydařeném společném jamu) :o) k "last minute bookingu" dalšího hudebníka na příští díl této noci. Tradiční sestavu Andrea Fiorino & eL Jay (voice + sax) tak doplní vynikající olomoucký baskytarista Tomáš Kedzior. Jejich společnému několikahodinovému setu, jako již tradičně zaznamenávanému pro pořad Andrea Fiorino Mastermix vysílaný 13 rádii, bude předcházet vystoupení talentované zlínské DJské a producentské dvojice Waiter & Slice. Vybraní návštěvníci party se také, jak bývá dobrým zvykem, mohou těšit na promo CD pořadu Andrea Fiorino Mastermix. Tak neváhejte a přijďte si zakřičet do rádia už v pátek 4. prosince do 7. nebe v Brně! ;o)
  • Lze přiřadit maximálně 3 styly

© 2009 sety.cz | DanP & pr0ch0r & halama | Loadtime: | 0,164018s